OpenFed Migrate (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: Language
lv: Valoda

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Format
lv: Formāts

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Page
lv: Lapa

en: Published
lv: Publicēts

en: Source string ID
lv: Avota teksta ID

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Sticky at top of lists
lv: Piesprausts sarakstu augšgalā

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Created timestamp
lv: Izveides laika zīmogs

en: Block title.
lv: Bloka nosaukums.
