OpenFed Migrate (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Language
nn: Språk

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sticky at top of lists
nn: Satt til toppen av lista

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Language code
nn: Språkkode
