OpenFed Migrate (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Language
ps: ژبه

en: Format
ps: بڼه

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Block title.
ps: غونډ سرلیک.
