OpenFed Migrate (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: Language
sk: Jazyk

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Format
sk: Formát

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Page
sk: Strana

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Sticky at top of lists
sk: Prilepené na vrch zoznamu

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Location ID
sk: ID miesta
