OpenFed Migrate (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Language
ta: மொழி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது

en: Create new revision
ta: புதிய மீட்டலை உருவாக்குக
