OpenFed Migrate (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Type
vi: Kiểu

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Node ID
vi: ID node

en: Format
vi: Định dạng

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Page
vi: Trang

en: Published
vi: Đã công bố

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Sticky at top of lists
vi: Đưa lên đầu danh sách

en: Create new revision
vi: Tạo bản hiệu đính mới

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ
