Openfed Social (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Configuration saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Enabled languages
hu: Engedélyezett nyelvek

en: Weight for @title
hu: @title súlya
