Openfed Social (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Configuration saved.
oc: Configuracion enregistrada.

en: Enabled languages
oc: Lengas activadas

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
