Openfed Social (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Configuration saved.
te: స్వరూపణం భద్రమయ్యింది.
