Openfed Social (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Configuration saved.
ku: شێوەپێدان پاشەکەوت کرا.

en: Enabled languages
ku: زمانە چالاککراوەکان

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
