Openfed Social (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Enabled languages
gu: સક્રિય ભાષાઓ
