Openfed Social (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Configuration saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Enabled languages
hr: Omogućeni jezici

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
