Openfed Social (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Configuration saved.
ro: Configurația a fost salvată.

en: Enabled languages
ro: Limbi activate

en: Network
ro: Rețea

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
