Openfed Social (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Configuration saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Enabled languages
he: שפות שהופעלו

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
