Openfed Social (8.x-1.4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Configuration saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى

en: Enabled languages
ug: قاچىلانغان تىللار
