Openfed Social (8.x-1.4) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Configuration saved.
uk: Конфігурацію збережено.

en: Enabled languages
uk: Увімкнені мови

en: Network
uk: Мережа

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Enable @title
uk: Увімкнути @title
