Openfed Social (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Configuration saved.
id: Konfigurasi sudah disimpan.

en: Enabled languages
id: Bahasa yang diaktifkan

en: Weight for @title
id: Bobot @title
