Openfed Social (8.x-1.5) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Configuration saved.
it: Configurazione salvata.

en: Enabled languages
it: Lingue abilitate

en: Weight for @title
it: Peso per @title
