Openfed Social (8.x-1.5) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Configuration saved.
sq: Konfigurimi u ruajt.

en: Enabled languages
sq: Gjuhët e aktivizuara

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
