Openfed Social (8.x-1.6) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Configuration saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: Enabled languages
et: Lubatud keeled

en: About
et: Programmist

en: Weight for @title
et: @title kaal
