Openfed Social (8.x-1.6) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Configuration saved.
kk: Конфигурация сақталды.
