Openfed Social (8.x-1.6) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Configuration saved.
ne: कन्फिगरेसन संचय गरियो
