Openfed Social (8.x-1.7) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Configuration saved.
lv: Konfigurācija saglabāta.

en: Enabled languages
lv: Iespējotās valodas

en: About
lv: Par

en: Weight for @title
lv: Svars @title
