Openfed Social (8.x-1.7) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Configuration saved.
km: បានរក្សាទុក​ការកំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Enabled languages
km: ភាសា​ដែល​បាន​បើក

en: About
km: អំពី

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
