Openfed Social (8.x-1.7) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Configuration saved.
sl: Nastavitve shranjene.

en: Enabled languages
sl: Omogočeni jeziki

en: About
sl: O modulu
