OpenID ClaveUnica (3.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: User ID cannot be identified.
sv: ID för användaren kan inte identifieras.

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Log in
sv: Logga in

en: Complete
sv: Slutförd

en: Registration successful. You are now logged in.
sv: Registreringen lyckades. Du är nu inloggad.
