OpenID Connect (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Name
jv: Jeneng

en: Picture
jv: Gambar

en: Locale
jv: Lokal

en: Time zone
jv: Zona wektu

en: Security
jv: Jagabaya

en: Profile
jv: Profil

en: Hidden
jv: Umpetan

en: The username %name has not been activated or is blocked.
jv: Jeneng pangganggo %name ora aktif utāwā uwis ditolak.

en: Timezone
jv: Zona wektu

en: Above
jv: Ndhuwur

en: About
jv: Ngenani
