OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-alpha10) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Picture
dz: པར།

en: Locale
dz: ལོ་ཀེལ་

en: Time zone
dz: ཆུ་ཚོད་གླིང་སྡེ།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: The username %name has not been activated or is blocked.
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་  %name་དེ་  ཤུགས་ལྡན་  ཡང་ན་  འགག་མ་བཞག་པས།
