OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-alpha12) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም
