OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-alpha12) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
