OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-alpha12) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Type
de: Typ

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Machine name
de: Systemname

en: Redirect URL
de: Umleitungs-URL

en: OpenID Connect client
de: OpenID Connect Client
