OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-alpha12) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
