OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-alpha12) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Redirect URL
ru: Перенаправление на URL
