OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-alpha12) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
