OpenID Connect (2.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Picture
af: Prentjie

en: Locale
af: Lokaal

en: Time zone
af: Tydsone

en: Log in
af: Teken in

en: Profile
af: Profiel

en: The e-mail address %mail is not valid.
af: Die e-posadres %mail is nie geldig nie.

en: The e-mail address %email is already taken.
af: Die e-posadres %email reeds in gebruik.
