OpenID Connect (2.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Picture
ar: الصورة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Locale
ar: المحليات

en: Time zone
ar: النطاق الزمني

en: Address
ar: العنوان

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Hidden
ar: مخفي

en: The username %name has not been activated or is blocked.
ar: الاسم %name غير مفعل أو ممنوع.

en: Timezone
ar: المنطقة الزمنية

en: Above
ar: أعلاه

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: The e-mail address %mail is not valid.
ar: عنوان البريد الإلكتروني %mail غير صالح.

en: About
ar: حول

en: The e-mail address %email is already taken.
ar: عنوان البريد الإلكتروني %email مستخدم بالفعل.

en: Uses
ar: الاستخدامات
