OpenID Connect (2.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (27 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Locale
kn: ಲೊಕ್ಯಾಲ್

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Full name
kn: ಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು

en: Nickname
kn: ಅಡ್ಡಹೆಸರು

en: Gender
kn: ಲಿಂಗ

en: Birthday
kn: ಹುಟ್ಟಿದದಿನ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Replace
kn: ಬದಲಾಯಿಸು

en: Timezone
kn: ಕಾಲವಲಯ

en: Above
kn: ಮೇಲಿನ

en: The e-mail address %mail is not valid.
kn: ನೀವು ಕೊಟ್ಟಿರುವ ಇ-ಮೇಯ್ಲ್ ವಿಳಾಸ ಸರಿಯಿಲ್ಲ.

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: The e-mail address %email is already taken.
kn: %email ಎಂಬ ವಿಳಾಸವು ಈಗಾಗಲೇ ಬಳಸಲ್ಪಡುತ್ತಿದೆ.
