OpenID Connect (2.0.0-alpha4) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone number
ga: Fón

en: Logout
ga: Logáil amach

en: Full name
ga: Ainm iomlán
