OpenID Connect (2.0.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Login
hr: Prijava

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Picture
hr: Slika

en: Email
hr: E-pošta

en: Locale
hr: Lokalizacija

en: Time zone
hr: Vremenska zona

en: Address
hr: Adresa

en: Profile
hr: Profil

en: Logout
hr: Odjava

en: Full name
hr: Puno ime

en: Hidden
hr: Skriveno

en: The username %name has not been activated or is blocked.
hr: Korisničko ime %name ili nije aktivirano ili je blokirano.

en: Above
hr: Iznad

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
