OpenID Connect (2.0.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Picture
ku: وێنە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Locale
ku: شوێن

en: Time zone
ku: کات-ناوچە

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Above
ku: سەرەوە

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
