OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Login
sv: Logga in

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Picture
sv: Bild

en: Email
sv: E-post

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Locale
sv: Språkanpassning

en: Time zone
sv: Tidszon

en: Address
sv: Adress

en: Security
sv: Säkerhet

en: Profile
sv: Profil

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Logout
sv: Logga ut

en: Full name
sv: Fullständigt namn

en: Gender
sv: Kön

en: Birthday
sv: Födelsedag

en: Hidden
sv: Dold

en: Replace
sv: Ersätt

en: Website
sv: Webbplats

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sv: Användarnamnet %name har inte aktiverats eller är spärrat.

en: Above
sv: Ovanför

en: Redirects
sv: Omdirigeringar

en: Family name
sv: Efternamn

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Clients
sv: Klienter

en: Birthdate
sv: Födelsedatum

en: Given name
sv: Tilltalsnamn

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.
sv: Tack för din ansökan om ett konto. Ditt konto väntar för närvarande på godkännande av webbplatsens administratör.
