OpenID Connect (2.0.0-alpha5) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Email
am: ኢሜይል

en: Time zone
am: የሰዓት ሰቅ

en: Hidden
am: ድብቅ
