OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-alpha5) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Picture
az: Şəkil

en: Locale
az: Yerli

en: Time zone
az: Vaxt zonası

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Hidden
az: Gizli

en: The username %name has not been activated or is blocked.
az: %name istifadəçi adı aktivləşdirilməyib və ya bloklanıb.

en: Above
az: Yuxarıda

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
