OpenID Connect (2.0.0-alpha5) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Type
is: Slag

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Picture
is: Mynd

en: Locale
is: Heimasíðumál

en: Time zone
is: Tíðarøki

en: Profile
is: Vangamynd

en: Hidden
is: Krógvað

en: The username %name has not been activated or is blocked.
is: Brúkaranavnið %name er ikki virkið ella sperrað.

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: About
is: Um
