OpenID Connect (2.0.0-alpha5) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fy: Wiskje

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Picture
fy: Ofbylding

en: Time zone
fy: Tiidsône
