OpenID Connect (2.0.0-alpha5) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Picture
th: รูปภาพ

en: Email
th: อีเมล

en: Locale
th: ภาษา

en: Time zone
th: เขตเวลา

en: Address
th: ที่อยู่

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Full name
th: ชื่อเต็ม

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Website
th: เว็บไซต์

en: The username %name has not been activated or is blocked.
th: ผู้ใช้ %name ยังไม่ถูกอนุญาตให้ใช้งาน หรือถูกบล็อคอยู่

en: Above
th: ด้านบน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
