OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-alpha6) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Picture
eu: Irudia

en: Email
eu: Eposta

en: Locale
eu: Bertakoa

en: Time zone
eu: Ordu eremua

en: Address
eu: Helbidea

en: Profile
eu: Profila

en: Logout
eu: Irten

en: Full name
eu: Izen osoa

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Replace
eu: Ordeztu

en: The username %name has not been activated or is blocked.
eu: %name erabiltzailea ez da aktibatua izan edo blokeatuta dago.

en: Above
eu: Gainean

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
