OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-alpha6) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Picture
mn: Зураг

en: Email
mn: Имэйл

en: Locale
mn: Локале

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
