OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-alpha7) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Picture
ta: படம்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Locale
ta: இடத்தெரிவு

en: Time zone
ta: நேரவட்டாரம்

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: Logout
ta: வெளியேறு

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: The username %name has not been activated or is blocked.
ta: அங்கத்துவம் %name இதுவரை செயல்படுத்தப்படவில்லை அல்லது  தடுக்கப்பட்டிருக்கிறது.

en: Above
ta: மேலே

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
