OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-alpha8) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Picture
ml: ചിത്രം

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Locale
ml: ഭാഷ

en: Time zone
ml: സമയമേഖല

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
